Antalya seyahatiniz de yapılması gerekenler

Antalya seyahatiniz de yapılması gerekenler
Akdeniz kıyısında ünlü bir Türk şehri Antalya, şüphesiz “Türk turizminin başkenti” dir. Antalya, mavi sahili, uzun kumlu plajları ve ılık havasıyla tanınan Türk Rivierası'nın incisidir. Bu şehir, Kemer ilçesinden görülebilen etkileyici ve kayalık Toros Dağları ile çevrili Anadolu'nun güney kıyısında yer almaktadır. Türkiye kıyılarında batıdan doğuya sırayla yer alan Kemer, Lara, Belek, Side ve Alanya turistik merkezleri her yıl milyonlarca turisti ağırlayarak Antalya'nın uluslararası turizmdeki popülaritesine katkıda bulunmaktadır.

Antalya, palmiye ağaçlarıyla çevrili uzun bulvarları, etkileyici limanı ve pitoresk eski kenti “Kaleiçi” ile çekici bir şehirdir. Bu eski şehir dar sokaklardan, ahşap evlerden oluşmakta ve limanı güzelliği ile çeşitli ödüller almıştır. Ancak birçokları için Antalya, dev yüzme havuzları, su kaydırakları ve mükemmel Türk mutfağı ile harika tatilleri garanti eden, sahil boyunca lüks büyük ölçekli konaklama birimleri ile tanınır.

Antalya gezinizde araç kiralama rezervasyonu yaparak tatiliniz ve seyahatinizin daha keyifli geçmesine sağlayabilirsiniz.

 Antalya Tatiliniz veya gezinizde Mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerin bazıları:
* Kaleici gezisi
* Konyaaltı Plajı
* Aquarium ziyareti
* Antalya müzesi
* Düden waterfall
Whatsapp Telefon