Lara Plajında herşey dahil bir tatil

KUR HESAPLA

loading
14.04.2020
Lara Plajında herşey dahil bir tatil

Lara Plajı, Antalya'nın doğusunda yer alan bir turizm bölgesidir. Bu otel ve plaj kulüpleri ile uzun ve eşsiz bir kumsaldır.
Lara Plajı'nın en batı kısmında halka açık bir plaj vardır. Plajın büyük bir kısmı şimdi buradaki otellerin bir tür yarı özel plajı haline gelmiştir, ve lüks oteller ile tatil kompleksleri haline gelmiştir. Bir otel diğerinden daha etkileyici. Neredeyse istisnasız, her gün yemek yiyebileceğiniz, içebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz her şey dahil oteller. Bu nedenle, bazı otel konukları tatilleri sırasında neredeyse tatil köyünden çıkmazlar.
  Sadece güneş, deniz, plaj ve eğlence arıyorsanız, otel alanlarında Lara'nın kendisinden çok daha fazla deneyim var. Otellerin dışında sadece hediyelik eşya satın alabileceğiniz ve tasarımcı kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuar taklit edebileceğiniz bazı mağaza ve alışveriş merkezleriniz var. Bu aynı zamanda tüm akşamları harcadığınız bir etkinlik değildir. Lara, cüzdanınızı her seferinde çekmeden bilinçli olarak bir hafta (veya daha uzun) şımartılacak turistler için tasarlanmıştır.

Şehir merkezinden Lara Plajı'na giderken, sahil boyunca uzanan ve toplu ulaşımın bittiği dolmuş minibüsüne binin. Şehir merkezine, Kalekapisi istasyonundan doğuya gitmeniz şartıyla, plaja ulaşmak genellikle yaklaşık 45 dakika sürer.


Antalya'da bir otel seçmeye gelince, en iyi öneri beş yıldızlı bir otel seçmenizdir. Türk halkı her şeyi kapsayan sistemi icat ederdi ve hiç şüphesiz en iyi şekilde uyguladıkları anlaşılmaktadır. Örneğin, Türk ve dünya mutfağından çeşitli yemekler, taze içecekler veya sarhoş edici içecekler her şey dahil hizmet listesinde.

Lara plajında bulunan otellere yeni model arabalarımız ve uygun fiyatlı kiralama fiyatları ile kiralık araç teslimini yerinde yapıyoruz. Filomuzda bulunan bakımlı araçlarımız ile Lara' da bulunan konforlu ve lüks otellere ziyaret etmek için en uygun arabayı kiralayabilirsiz. Lara-Kundu seyahatinizdeki araç kiralama ihtiyacınızda bizden fiyat almadan araç kiralamayın.

© 2022 carset.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X