Lara Plajı Tatili Antalya

KUR HESAPLA

loading
27.10.2020
Lara Plajı Tatili Antalya

Antalya, Lara Plajı'nda lüks oteller, harika tatil fırsatı
Lara Plajı'ndaki tatiller, Türkiye'nin muhteşem Turkuaz Sahili boyunca güneşi, kumu ve denizi ıslatmakla ilgilidir. Burası Antalya'nın doğa harikalarını ve ilgi çekici yerlerini keşfetmek için ideal bir başlangıç ​​noktasıdır.


Havuz başı kokteyllerinizle gidebileceğiniz eğlenceli bir eğlence arıyorsanız, lüks oteller, Lara Plajı'nda her şey dahil tatiller isminizi çağırıyor. Las Vegas'ın Türkiye versiyonu olarak bilinen, burada güneşte öpülen bir kaçış, temalı oteller, popüler sahil barları ve heyecan verici su parklarını içerir. Yılın büyük bir bölümünde ılık Akdeniz sıcaklıkları sizi karşılar. Bu nedenle, çoğu günün plaj günleri olduğundan emin olabilirsiniz.


Doğal oyun alanlarını keşfedin
Tüplü dalışta su altı kalıntılarını keşfedin ve orman boyunca basamaklı şelalelere doğru yürüyün. Lara Plajı, dağların tepelerinden ıssız adalara kadar Antalya'nın inanılmaz doğal güzellikleriyle çevrilidir. Manzaraya katkıda bulunmak için antik kalıntılar şehrin plajlarına, falezlerine ve yemyeşil çam ormanlarına dağılmıştır.
Lüks otelleriyle anılan Lara sahili tatilinizde araç kiralamak isterseniz uygun fiyatlarımızdan faydalanabilir, dilediğiniz zaman aracınızı otelinize teslim edebiliriz.

© 2022 carset.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X