Hakkımızda

loading

KUR HESAPLA

Carset Araç kiralama, Antalya Havalimanı merkezli ve Türkiye'nin çeşitli turistik bölgelerinde kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmetini; güvenilir ve uygun fiyatlarla sunan kurumsal araç kiralama şirkettir.

Carset Araç Kiralama | Oto Kiralama | Filo Araba Kiralama ve Temini | Antalya Havalimanı ve Lara, Belek Kemer Side otellerine teslimat hizmeti.

Firma bakımlı, yeni model araçları ve uygun fiyat politikası ile Türkiye'de araba kiralama deneyiminizi daha kolay, daha hızlı ve daha kaliteli hale getirmeye odaklanmıştır.
Tatil veya iş seyahati için uzun dönem yada kısa dönem araç kiralama ihtiyacınız var ve sizi oraya götürmek için sorunsuz ve ekonomik bir araca ihtiyacınız var. Filomuzda bulunan geniş yelpazedeki araçlarımız ile sevdikleriniz ve aileniz için sizlere kaliteli araç kiralama hizmeti vermeye hazırız.

Fiyat sadece tek odaklanmanız gereken kriter değildir, aynı zamanda aldığınız hizmetin kalitesi, araç kiralama sürecinde karşılaştığınız hizmet, araçların bakımı, yada sizleri bekleyen beklenmedik sorunlar, bu tarz konular için bizde sürpriz yok, sadece çözüm ve müşteri memnuniyeti var.


DEGERLERİMİZ;
Üç temel temel değere sahibiz: "dürüstlük", "iş etiği" ve "kaliteli hizmet". Ayrıca, yaptığımız işte güven, takım çalışması, profesyonellik ve dakikliğin de önemli olduğunun farkındayız.

İLKELERİMİZ;
Müşteri Memnuniyetini önde tutmak
Tutarlı ve Güvenilir Fiyat politikası

© 2022 carset.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X