Hakkımızda

Carset Araba kiralama, Antalya Havalimanı merkezli ve Türkiye'nin çeşitli turistik bölgelerinde kısa ve uzun dönem araba kiralama hizmetini; güvenilir ve uygun fiyatlarla sunan kurumsal araç kiralama şirkettir.
Carset Araba Kiralama | Araç Kiralama | Filo Araba Kiralama | Antalya Havalimanı ve Lara, Belek, Kemer, Side Alanya otellerine zamanında araç teslimat hizmeti sağlamaktadır. Firma olarak bakımlı, yeni model araçları ve uygun fiyat politikası ile Türkiye'de araba kiralama deneyiminizi daha kolay, daha hızlı ve daha kaliteli hale getirmeye odaklanmıştır. Tatil veya iş seyahati için uzun dönem yada kısa dönem araç kiralama ihtiyacınız var ve sizi oraya götürmek için sorunsuz ve ekonomik bir araca ihtiyacınız var. Filomuzda bulunan geniş yelpazedeki araçlarımız ile sevdikleriniz ve aileniz için kaliteli araba kiralama hizmeti vermeye hazırız.
 Fiyat sadece tek odaklanmanız gereken kriter değildir, aynı zamanda aldığınız hizmetin kalitesi, araç kiralama sürecinde karşılaştığınız hizmet, araçların bakımı, yada sizleri bekleyen beklenmedik sorunlar, bu tarz konular için bizde sürpriz yok, sadece çözüm ve müşteri memnuniyeti var.

DEGERLERİMİZ;
İki temel temel değere sahibiz: "Dürüstlük" ve "Kaliteli Hizmet" Ayrıca, yaptığımız işte güven, takım çalışması, profesyonellik ve dakikliğin de önemli olduğunun farkındayız.

İLKELERİMİZMüşteri Memnuniyetini önde tutmak, Tutarlı ve Güvenilir Fiyat politikası  
Аренда Авто Анталия


Whatsapp Telefon