Önemli Araç Kiralama Önerileri Türkiye

Önemli Araç Kiralama Önerileri Türkiye
Araç Kiralama Kılavuzu:  Araç kiralama konusunda tasarruf etmenize yardımcı olacak ipuçları ve püf noktaları
Bu kılavuz gezintiye çıkmamanızı sağlayacaktır.

Online kiralama sigortası alın;
Kiralık araba sigortası satın almak söz konusu olduğunda, temellere sadık kalın. Kiralık araç şirketleri karlarının çoğunu size eklentiler ve ekstralar satmaya çalışarak kazanırlar. Bunlar genellikle çok pahalıdır ve sizi çok az tutar.

Sigorta poliçenizin kiralık arabanız için tam koruma ürünleri sağladığından emin olun. Bu, pahalı hasarlara ve hırsızlığa karşı tam korumanın yanı sıra kayıp anahtarlar, far onarımları, düz lastikler ve daha fazlası gibi ek korumayı içerir.

Önceden rezervasyon yaparak riskinizi azaltın;
Uçuşları onaylar onaylamaz, kiralık bir araba düzenlemeye değer. Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, fırsatlar o kadar ucuz olur. Belli bir tarih için çok sayıda kiralık araç varsa, talep kaçınılmaz olarak fiyat kaçınılmaz olarak daha düşük olacaktır.

Daha Fazla Araştırın;
Online arama ucuz fırsatlar bulmak için en iyi yoldur. Hızlı ve kolay bir şekilde kiralık araba pazarında arama gibi karşılaştırma siteleri.
En ucuz fırsatı bulduğunuzda, indirimleri veya promosyon kodlarını çevrimiçi arayın - sizi% 15'e kadar tasarruf edebilirler.

 
Araç tesliminde satıştan kaçının;
Arabanızı topladığınızda, büyük olasılıkla kiralama acentesi size onsuz yaşayamayacağınızı iddia ettikleri “kapsamlı bir kapak” satmaya çalışır. Bugünlerde kiralık otomobil şirketleri tarafından ortak bir eklenti çarpışma hasarı feragat (CDW) sigortasıdır. Bununla birlikte, birçok CDW sigortası sadece bir kaza veya başka bir araba ile çarpışmaya neden olan hasarı kapsar: tek araç hasarı değil. Ayrıca tekerleklere, aynalara, pencerelere, karoserlere ve alt takımlara herhangi bir zarar gelmeyebilir.


 Kendi Navigasyon cihazınızı yanınıza alın;
Alabileceğiniz en iyi araba kiralama ipuçlarından biri kendi navigasyonunuzu getirmektir. Bir çok araba kiralama şirketi GPS kiralamak için günlük ücret talep eder. 

Gizli ücretlere dikkat edin;
Dikkat etmeniz gereken faturanın toplam maliyetine uygulanabilecek birkaç gizli ücret vardır. Bu ücretlerden ve eklentilerden bazıları şunları içerir:

Ek sürücü ücretini dikkate alın: Birçok kiralama şirketi ek sürücüler için ücret alır. Sırayla gitmeniz gereken uzun bir yolculuğa çıkmayı planlamıyorsanız, bir sürücüye bağlı kalmak en iyisidir.


Ek kilometre performansı: Bazı kiralık otomobil şirketleri günde kaç kilometre seyahat edebileceğinizi belirler. Bu, Avrupa'daki bazı daha küçük, yerel şirketler için daha yaygındır, bu nedenle ince baskıyı okuduğunuzdan emin olun.


İdari ücret: Kiralık otomobil şirketleri arasında yaklaşık% 3,5'lik bir idari ücret talep etmek yaygın bir uygulamadır ve bu konuda çok az şey yapabilirsiniz.


Kredi kartı ek ücretleri: Ödemeyi yaptıktan birkaç gün sonra kredi kartı ekstrenizi kontrol edin. Ekstra ücret alınmadığından ve yakıt dahil olmak üzere tüm fazla masrafların size iade edildiğinden emin olun.


Geç teslim: Araç kiralarken daima uçuş detaylarınızı girin. Bu, personelin uçuşunuzun gecikip gecikmediğini bilmesi ve arabanızı başka bir müşteriye kiralamaması gerektiği anlamına gelir. Eğer bir havalimanından tahsilat yapmıyorsanız, depoya gitmek için kendinize bol zaman ayırdığınızdan emin olun ve her zaman gecikmelerden haberdar edin.


Geç dönüş: Arabayı iade ederken, birçok şirket size bir 'ek süre' verir. Bununla birlikte, Hertz dahil olmak üzere birçok şirket 29 dakika sonra saatlik ücret almaya başlar. Çoğu kiralık otomobil şirketi, 24 saatlik bloklar halinde ücretleri hesaplar, bu nedenle 12: 00'de bir araba kiralarsanız, aracı daha erken iade etmeyi planlasanız bile dönüş saatini 12'de koyun. Bir şey sizi geciktirirse size esneklik sağlar.


Yakıt Alma ücreti: Önceden ödenmiş bir seçenek belirlemediyseniz ve aracı dolu bir tankla iade etmiyorsanız, extra yakıt ücreti ödersiniz.

 Antalya tatilinizde, çeşitli uygun fiyatlı araç modellerimiz ile aracınızı kiralayabilir, seyahatinizin ve güneşli Antalya'nın tadını çıkarabilirsiniz.
Whatsapp Telefon