Çeşitli tatil seçenekleri ile Kemer

Çeşitli tatil seçenekleri ile Kemer
Bu mükemmel turistik şehir güney Akdeniz sahilinde yer alır. Lüks oteller, güzel plajlar, yelken ve tekne turları ile popüler turistik bir merkezdir. Ziyaretçilerin hepsi Türk sahillerinin tadını doyasıya çıkarır. Ayrıca Likya yolu yürüyüşçüleri için popüler bir destinasyondur

Kemer:
Kemer, Akdeniz'in en güzel yerlerinden birinde bir sahil beldesidir. Ayrıca tarihi Likya Yolu boyunca yer alır ve yürüyüşçüler ve kampçılar için popüler bir yer haline getirir. Aslında, doğal güzelliği, yukarıda belirtilen kamp ve yürüyüş ile dağ bisikleti, bisiklet, tekne yarışı ve daha fazlası dahil olmak üzere her türlü açık hava etkinliği için mükemmel bir yer haline getirir.

Kemer, Türkiye'deki çoğu sahil kasabası için örnektir. Kalabalık plajları, çok sayıda lüks beş yıldızlı otel ve cüzdanınızı bir anda boşaltmak için yeterli dükkan ile turistlerin ihtiyaçlarını karşılar.

Plajlar ünlüdür ve yılın doğru zamanında gelirseniz, güzel sahil şeridinde bazı yıldızları görebilirsiniz.

Şehrin kendisi sevimli ve alışveriş için harika ve yemek için bir ısırık ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız her türlü ürün satılıyor. Yazları, taze deniz meltemi ve buraya gelen büyük isimlerin tadını çıkarmak için ülkenin dört bir yanından insanlarla tonlarca konser ve festivale ev sahipliği yaptığı biliniyor.

Kemer Yat Limanı:
Kemer'in yat limanı 320 yataklı büyüktür. Buraya demirleyen yatlara bakmak, her yaz burada zaman geçiren dünyanın her yerinden bazı güzelliklerle bakmak için yeterlidir.

Olimpos:
Doğrudan Likya Yolu boyunca Olimpos ağaç evleri ve çevredeki kamp alanları, Olimpos Beydağları Milli Parkı'nda, yıldız gözlemleri için harikadır. Her yıl Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali, Akdeniz'deki harika konumu ve nadiren bulut içeren bir gökyüzünde çok fazla yıldız görme fırsatı nedeniyle burada düzenleniyor.

Göynük Kanyonu:
Göynük, Türkiye içinde ülkenin en güzel yerlerinden biri olarak biliniyor. Roma döneminden beri nispeten önemli bir alan olmuştur. Ormanlar ve göller çarpıcıdır ve sonbaharda insanlar, yerel mutfağın nefis olduğunu söylememek için renk aralığını görmek için akın eder.

Yeni model ve uygun fiyatlı araçlarımız ile Kemer bölgesine bulunan otellere (Beldibi, Göynük, Tekirova, Çamyuva, Olimpos, Çıralı, Adrasan otelleri) araç kiralama hizmeti ve otellere teslimat yapmaktayız. Filomuzda bulunan bakımlı araçlarımız ile Kemer'de bulunan konforlu ve lüks otellere ziyaret etmek için en uygun arabayı kiralayabilirsiz. Kemer-Tekirova-Beldibi seyahatinizdeki araç kiralama ihtiyacınızda bizden fiyat almadan araç kiralamayın.
Whatsapp Telefon