Alışveriş Merkezleri Antalya

Alışveriş Merkezleri Antalya
Antalya'daki Alışveriş Merkezleri
İster harika bir paket hediye, ister yeni bir kıyafet arıyor olun, Antalya alışveriş yapmak için harika bir yerdir. Birçok alışveriş merkezi, alışveriş merkezi ve çarşısı ile aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. İşte Antalya'da alışveriş için en iyi noktaların bir kısmı.
Alışveriş merkezleri ve alışveriş merkezleri
Antalya'da görülmeye değer pek çok alışveriş merkezi ve alışveriş merkezi bulunmaktadır. Burada favorilerimizi özetliyoruz.
 
Terracity
Antalya'nın en popüler alışveriş merkezi Terracity, Lara'da yer almaktadır. Yaklaşık 180 mağazası, bir avuç restoranı, yemek alanı ve sineması ile çok katlı bir alışveriş merkezidir. Bu alışveriş merkezinde yerel markalardan göz alıcı uluslararası moda evlerine kadar her şeyi bulacaksınız.
En geniş mağaza ve restoran seçeneklerini sunduğu için bu alışveriş merkezini tavsiye ediyoruz. Alışveriş merkezini çevreleyen bölge restoranları ve gece hayatıyla da tanınır, bu da onu gündüzleri alışveriş yapmak ve ardından bir akşam geçirmek için mükemmel bir yer haline getirir.
Yakınlarda güzel bir suşi için Sushico'yu ve bir içki eşliğinde rahat bir ısırık için Big Chefs'i öneriyoruz. En üst kattaki yemek katı, alışveriş çılgınlığından bir mola vermek için hızlı bir şeyler yemek isteyenler için birçok fast food seçeneği sunuyor.
 
Migros alışveriş merkezi
Migros, çok katlı bir diğer popüler alışveriş merkezidir. Ortak Migros süpermarketi ile karıştırılmamalıdır. Bu alışveriş merkezini seçerseniz, burada bulabileceğiniz doğru yere gidin.
Bu alışveriş merkezinde çok sayıda dükkan ve bakkal alışverişi için en büyük süpermarketlerden biri vardır. Konyaaltı Plajı, Antalya Akvaryumu ve Aqualand Su Parkı'na yakındır. Antalya'nın en iyi restoranlarından biri olan 7 Mehmet de yürüme mesafesindedir. Bu, alışverişinizi diğer etkinliklerle birleştirmek istiyorsanız bu alışveriş merkezini mükemmel bir seçim haline getirir.
 
MarkAntalya
MarkAntalya, eski şehrin yakınında merkezi bir konuma sahiptir. Bu bölgeyi ziyaret etmek istiyorsanız, bu alışveriş için harika bir seçenek. Aynı zamanda çok sayıda mağaza ve bakkal seçeneği ile büyük bir çok katlı alışveriş merkezidir. MarkAntalya bebek mağazası arıyorsanız biraz daha seçenek sunuyor aksi halde yukarıda bahsettiğimiz iki alışveriş merkezini tercih ediyoruz.
Markantalya oldukça kalabalık olabileceği için en yoğun zamanların dışında da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. MarkAntalya yakınlarında ziyaret edilecek en iyi şey, 15 dakikalık yürüme mesafesindeki eski şehirdir.
 
Antalya Alışveriş Merkezi
Mall of Antalya iki katlı oldukça geniş bir alışveriş merkezidir. Uçuşlarından bir süre önce öldürmek isteyenler için havalimanına çok yakın. Çok çeşitli mağazaları var, ancak daha önce bahsedilen diğer alışveriş merkezlerine kıyasla özel bir yanı yok.
Hızlı bir şekilde bir şeyler yiyebileceğiniz bir yemek alanı da vardır. Bölgede bahsedecek pek bir şey yok. Yakınlarda veya havaalanına giderken bu alışveriş merkezini çoğu zaman tavsiye ederiz.
 
Agora
Agora ile Mall of Antalya arasında pek bir şey yok. Birbirlerine çok yakınlar ve benzer dükkan seçenekleri sunuyorlar. Agora biraz daha büyüktür ve daha geniş bir yemek yelpazesi sunar.


Ikea Antalya
Ayrıca Antalya'da ikea alışveriş merkezi bulabilirsiniz, Merkez Antalya havalimanına yakın ve Agora alışveriş merkezine yakın konumdadır. Uygun fiyatlar ile rahatlayabilir, alışveriş yapabilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz.
 
Erasta
Erasta, Migros alışveriş merkezinin yakınında yer almaktadır. Yazın oldukça sıcak hale getirebilecek kapalı bir alışveriş merkezi değil. Küçük bir sineması ve orta büyüklükte dükkanları vardır.
Genellikle diğer mağazalardan biraz daha az kalabalıktır, bu yüzden kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız iyi bir seçenek olabilir. Bölgede ilginç bir şey yok.
 
Antalium alışveriş merkezi
Bu premium alışveriş merkezi, birinci sınıf bir alışveriş deneyimi sunuyor. Fiyatlar yükselebileceğinden, girmeden önce kredi kartlarınızın limitlerini daha iyi kontrol edin.
 
Shemall
Bu alışveriş merkezi, seçkin gezginlerin ve lüks aşıkların gözdesi. Alışveriş merkezi Lara bölgesinde yer almakta olup gençlere ve yaşlılara alışveriş ve eğlence sunmaktadır. Uzun çalışma saatlerinin tadını çıkarabilir ve tüm alışverişlerinizi acele etmeden yapabilirsiniz. Vaktiniz kaldıysa, Cinemapink'te bir film izleyebilirsiniz.
 
Özdilek Park
Bu alışveriş merkezi size alışveriş hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz dört kat sunuyor. Ne ararsanız arayın Özdilek'te bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Alışveriş merkezi sadece mağazalar sunmakla kalmıyor, aynı zamanda tam bir eğlence merkezi olarak tasarlandı. Çok sayıda kafe ve restorandan birinde, 8D-Fi'de dinlenebilirsiniz.
 
Deepo Outlet Merkezi
Deepo Center 2004 yılında kapılarını açtı ve Akdeniz bölgesinin en büyük alışveriş merkezlerinden biridir. 38.000 metrekareyi aşan alanda yıl boyunca alışveriş yapabilir, yemek yiyebilir, içebilir veya film izleyebilirsiniz. Deepo markalı mağazalar, özel fırsatlar için turistleri ve yerel halkı çeken mağazalardır. Ne için bekliyorsun?
 
Alışveriş merkezleri için araç kiralamaya ihtiyacınız var mı? Antalya havalimanından, otelden alışveriş merkezlerine kadar araç kiralama fiyatları için bizimle iletişime geçip büyük bir fırsat için rezervasyon yapabilirsiniz.
Whatsapp Telefon