Kemer Tatil Rehberi

Kemer Tatil Rehberi
Kendinizi Türkiye'nin altın kumlu Rivierası'nda, antik Antalya sahil şeridinde bulacaksınız. Bir zamanlar küçük bir köy olan bugün Kemer tatilleri, duvardan duvara güneş ışığı ile birleşen muhteşem plajlar, canlı gece hayatı ve çarpıcı manzaralarla ilgilidir. Tatilinizin hemen eşiğinde Olympos Milli Parkı'nı, yüksek dağları ve gür ormanları bulmayı bekleyebilirsiniz. Türkiye'nin bu bölgesi, yakınlardaki Olympos ve Antalya antik kentleri gibi, bir çift olarak veya küçüklerle birlikte keşfetmek için idealdir.
 
Yapılacak şeyler
Türkiye Kemer'de tatiller hem çiftler hem de aileler için mükemmeldir. Tatil köyünün plajları başlamak için harika bir yerdir. Burada çocukları oynarken arkanıza yaslanıp güneşlenebilirsiniz. Bir maceraya hazırsanız, su sporları aksiyonunu deneyebileceğiniz hareketli marinaya gidebilirsiniz. Burada ayrıca, lezzetli yerel yemekler sunan şık restoranlar da dahil olmak üzere bir akşam geçireceğiniz bir yer bulacaksınız.
 
Türk Rivierası'nda başka bir yeri keşfetmek ister misiniz? Otobüse binip Phaselis'e gidin ve kendiniz için Roma kalıntılarını ve antik bir amfitiyatroyu görün veya Aquaworld'de bir aile günü planlayın. Yürüyüş yapmak ve bisiklete binmek, tesisi çevreleyen harika dış mekanları keşfetmenin harika bir yoludur. Kemer, yemyeşil manzaralar arasında dolanan Likya Yolu yürüyüş parkuru üzerindedir.
Uygun fiyatlı ve bakımlı yeni araçlarımız ile Kemer yolculuğunuz daha konforlu ve sorunsuz geçecek.
Whatsapp Telefon