Lara Plajı Tatili Antalya

Lara Plajı Tatili Antalya
Antalya, Lara Plajı'nda lüks oteller, harika tatil fırsatı
Lara Plajı'ndaki tatiller, Türkiye'nin muhteşem Turkuaz Sahili boyunca güneşi, kumu ve denizi ıslatmakla ilgilidir. Burası Antalya'nın doğa harikalarını ve ilgi çekici yerlerini keşfetmek için ideal bir başlangıç ​​noktasıdır.


Havuz başı kokteyllerinizle gidebileceğiniz eğlenceli bir eğlence arıyorsanız, lüks oteller, Lara Plajı'nda her şey dahil tatiller isminizi çağırıyor. Las Vegas'ın Türkiye versiyonu olarak bilinen, burada güneşte öpülen bir kaçış, temalı oteller, popüler sahil barları ve heyecan verici su parklarını içerir. Yılın büyük bir bölümünde ılık Akdeniz sıcaklıkları sizi karşılar. Bu nedenle, çoğu günün plaj günleri olduğundan emin olabilirsiniz.


Doğal oyun alanlarını keşfedin
Tüplü dalışta su altı kalıntılarını keşfedin ve orman boyunca basamaklı şelalelere doğru yürüyün. Lara Plajı, dağların tepelerinden ıssız adalara kadar Antalya'nın inanılmaz doğal güzellikleriyle çevrilidir. Manzaraya katkıda bulunmak için antik kalıntılar şehrin plajlarına, falezlerine ve yemyeşil çam ormanlarına dağılmıştır.
Lüks otelleriyle anılan Lara sahili tatilinizde araç kiralamak isterseniz uygun fiyatlarımızdan faydalanabilir, dilediğiniz zaman aracınızı otelinize teslim edebiliriz.

Club Hotel Sera
Delphin Diva
Club Hotel Falcon
Titanic Mardan Palace Hotel
Barut Lara Hotel
Asteria Kremlin Palace
Aska Lara Resort
Baia Lara Hotel
Akra Barut Hotel
Delphin Imperial Lara
IC Hotels Green Palace
Melas Lara Hotel
Miracle Resort Hotel
Nirvana Cosmopolitan Hotel
Ramada Resort Lara
Sherwood Exclusive Lara
Titanic Beach Lara
Trendy Lara Hotel
Wind of Lara Hotel
The Marmara Hotel
Swandor Topkapi Palace
Royal Seginus Hotel
Royal Wings Hotel
Saturn Palace Resort
Oz Hotels Resort & Spa
Ramada Plaza Antalya
Prime Boutique Hotel
Liberty Lara Beach
Whatsapp Telefon